www.adamikcompany.com

Firma DH DEKOR, spol. s r.o. v Humpolci je dynamickou společností specializující se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.

Výrobní technologie, které používají jsou špičkové a odpovídají nejmodernějším trendům v nábytkářském oboru. Fa DH Dekor nás oslovila ve věci atypického řešení odsávání velkokapacitní olepovačky hran.

Konkrétně se jednalo o odsátí 11 ks vývodů (ve většině případů 80 mm v průměru). Jelikož byla olepačka hran situovaná uprostřed výrobní haly, další podmínkou bylo napojení na centrální odsávání celé dílny. Po dohodě bylo navrženo odsávání s výkonem 5000 Pa podtlaku (což je zásadní parametr pro olepovačky hran), výkonem ventilátoru 7,5 kW a oklepem filtru.

Po odsouhlasení projektu se vše dalo do chodu. S odstupem času nás zajímala zpětná vazba zákazníka, proto jsme fa DH-Dekor po několika měsících požádali o vyjádření spokojenosti s odsáváním. Jsme velmi rádi, že vyjádření bylo ryze pozitivní a firma DH-Dekor je spokojená. Přejeme jim mnoho úspěchů!

ADAMIK TEAM

© 2022 ADAMIK COMPANY | design by www.creactive.cz | code by PCsupport.cz s.r.o.