www.adamikcompany.com

"Jsem studentkou oboru Finance na VŠB-TUO. Jako každý i já přemýšlím o co nejlepším uplatnění na trhu práce. I z tohoto důvodu jsem se rozhodla získat nové zkušenosti absolvováním stáže v rámci programu Stáže pro mladé 2.

Nabídka různých brigád či stáží byla velmi pestrá, avšak hned při zhlédnutí inzerce na pozici marketingové specialistky ve firmě Adamik Company mi bylo jasné, že právě to bych chtěla zkusit. Ačkoli je marketing pouze okrajovou oblastí mého studia, chtěla jsem využít příležitosti, rozšířit si dosavadní vědomosti a zkusit vše co již vím využít v praxi.
Již při mém výběrovém řízení, kdy jsem byla pozvána k pohovoru, jsem se seznámila s milým a sympatickým kolektivem. Proto jsem byla o pár dni později nadšená, když jsem na danou pozici byla vybrána.
Během prvních pár dní jsem se seznámila s produktovým portfoliem a s celkovým chodem společnosti. Pro začátek mi byly představeny počítačové programy jako kompletní firemní software Altus Vario nebo velmi zajímavý program pro grafické úpravy - Gimp.
Jelikož i já se snažím být pro firmu přínosem a oplatit jim jejich hodnotné vedení, nabídla jsem jim vytvoření finanční analýzy společnosti ADAMIK Company.
Moje stáž je teprve v počátcích, tak uvidíme, jak se bude vyvíjet dál. Držte mi palce!"

Lucie K.

 

© 2022 ADAMIK COMPANY | design by www.creactive.cz | code by PCsupport.cz s.r.o.