www.adamikcompany.com

Příslušenství

Polyuretanové hadice

superflex

Antistatická polyuretanová hadice SUPERFLEX PU-L/R vyztužená poměděným drátem s vysokou odolností vůči abrazi. Hadice je dodávána ve standardních průměrech od D=60 do 300 mm a v délkách 3 nebo 6 metrů. Obecně se dá tvrdit, že polyurethanové hadice mají 8-krát vyšší životnost než běžné PVC hadice.

 

PVC Hadice

pvc hadice

PVC hadice vyztužená PVC spirálou je levná varianta hadice pro odsávání dřevního odpadu. Hadice je dodávána v běžných průměrech. Hadice o průměru 50-125 mm se dodávají v 30-ti metrových rolích. Hadice o průměru 150 - 200 mm se dodávají v 20-ti metrových rolích.

 

 

Filtrační vaky

filtr

Filtrační vaky vyrábíme z materiálu FINET PES s účinnosti filtrace 99,985 % částic o velikosti 3 mikrony. Tento filtrační materiál má speciální úpravu na vnitřní straně, která zvyšuje jeho regenerační schopnosti. Filtry vyrábíme v typizovaných rozměrech na odsávače ADAMIK stejně tak na odsávače jiných výrobců. Dle požadavku zákazníka je také možno vyrobit filtry atypických rozměrů.

 

 

Polyesterový filtr PE

Polyesterový filtr

Polyesterové filtry se vyznačují vysokou filtrační plochou a jsou používány k odsávání pracovišť s vysokou prašnosti (např. řezání cemontotřískových desek). Filtry jsou nasazovány na klasické odsávací zařízení řady FT xxx SF.

Textilní odpadní vaky

textiln odpadn vak

Textilní odpadní vaky jsou vyráběny z velice odolného materiálu a jsou určeny pro opakované použití. Vak je vybaven lemem pro zasunutí upínací pásky, což značně zjednodušuje nasazování. Dále je vybaven úchyty pro snadný přenos a manipulaci. Vaky jsou stejně jako filtry dodávány ve standardních rozměrech na odsávače ADAMIK stejně jako na konkurenční produkty.

 

 

 

PVC odpadní vaky

pvc odpadn vak

PVC odpadní vaky jsou určeny pro jedno použití Jejich hlavní výhodou je možnost uskladnění a možnost vizuální kontroly množství odpadu.

 

 

 

 

Rozbočky

rozboka2

Rozbočky vyrábíme z pozinkovaného plechu v průměrech dle přání zákazníka.

 

Vysávací koncovka

vysvac koncovka2

Vysávací koncovka je určena pro úklid dílny a je navržena k napojení na pytlové odsávání pomocí hadice průměru D=100 mm.

 

Upínací pásky

upnac psky

Kovové upínací pásky jsou určeny k uchycení filtrů a vaků na pytlové odsávání. Pásky jsou dostupné v průměrech D=330, 410, 510, 610, 430, 530, 630 mm.

 

Spony

spony

Spony jsou určeny k uchycení hadic na odsávání či potrubní systém.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

© 2022 ADAMIK COMPANY | design by www.creactive.cz | code by PCsupport.cz s.r.o.