www.adamikcompany.com

Články

Rádi bychom poděkovali našim klientům a obchodním partnerům za přízeň v roce 2021. 

V souvislosti s Vánočními svátky si Vám dovolujeme oznámit, že naše firma bude ve dnech 22.12.2021 - 2.1.2022 uzavřena.

Přejeme krásné svátky a budeme se těšit na další spolupráci !

Váš ADAMIK team

Společnost Mubea, významný dodavatel dílů pro automobilový průmysl, dovybavila svoje výrobní kapacity o nahřívací pec ADAMIK AHT 370. Naše nahřívací pec bude sloužit k přípravě karbonových komponentů, které společnost Mubea ve svém výrobním závodě v Žebráku  vyrábí pro koncern Volkswagen a zejména pro svojí prémiovou divizi Porsche.

Na co se můžete těšit...

Představení novinek a konzultace v oblasti odsávání:
- FT 440 navržená pro odsávání olepovaček hran
- Automatické spouštění odsávání a stroje
- Automatické spouštění odsávání od více strojů s řízením pneumatických klap
- Tipy pro minimalizaci ztrát odsávacího výkonu v potrubním systému

V roce 1993 bratři Lachmanovi založili společnost, která se během 25 let vypracovala k nejvýznamnějším výrobcům nábytku na míru v České republice.

Zabývá se zpracováním masívního dřeva, dýhy, plošných materiálů s laminátovými povrchy, protipožárními deskami i polymerním kamenem.

Symbióza zkušeností stolařů a výroby s nejmodernějšími technologiemi a kvalitními partnery vedla ke stovkám spokojených klientů po celém světě.

Yggdrasilmont je firma s mladým a energickým týmem zabývající se mobiliářem, dětskými hřišti z akátového dřeva a prvky dřevěné architektury.

První kontakt s panem Michalem Petříkem proběhl v září roku 2019.

Vzhledem k tomu, že společnost právě stěhovala dílnu do nových prostor, požádali nás o komplexní řešení odsávání včetně zužitkování odpadu.

Pro úsporu času našich zákazníků a obchodních partnerů nově zavádíme možnost plateb pomocí QR kódu.  

Platební QR kódy nyní naleznete na fakturách a zálohových fakturách. Těšíme se na vaši přízeň.

 

Když nás na výstavě Ligna+ v Hannoveru navštívil pan Adrien Chaufheid z belgické společnosti MSMPro Tuex, nadšeně nám vyprávěl o svých plánech na stavbu nové haly a novém vybavení, které by si rád pořídil.

Uplynul přesně rok a nová hala stojí a v ní nové strojní vybavení včetně zařízení na tvarování umělého kamene ADAMIK Combiformer Eco od naší firmy.

Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě nového e-shopu specializovaného na produkty společnosti ADAMIK Company, zejména na odsávací zařízení - www.adamikshop.cz .

Mimo samotného odsávání na e-shopu naleznete také spotřební materiál (filtry, vaky, hadice…), který můžete nakoupit z pohodlí Vašeho domova.

Srdečně Vás zveme na mezinárodní výstavu Ligna Bohemia 2020. Výstava se bude konat ve dnech 20.2. - 22.2.2020, na výstavišti v Lysé nad Labem.
Těšit se můžete na akční slevy!

Instalace venkovní jednotky FT 760 4 kW A - s oklepem filtrů a rekuperací vzduchu.

Firma ADAMIK Company, s. r. o. se dlouhodobě zúčastňuje zahraničních výstav za účelem propagace a prodeje vlastních výrobků.

Pro rok 2019 jsme naplánovali účast na třech hlavních výstavách a sice Ligna + v německém Hannoveru, Drema Silesia v polském Sosnowci a Drema Poznań v polském Poznani.

Propodporu našich aktivit se nám podařilo získat dotaci Ministerstva průmyslu a obchodu z programu Marketing.

Firma SITUS furniture s. r. o. je rodinnou firmou pana Husičky, která se zabývá výrobou židli. Výroba a showroom se nachází v Litovli u Olomouce.  V rámci investic do technologického vybavení si pan Husička vybral naši firmu jako dodavatele odsávání. Na základě analýzy jsme navrhli systém EBS, který umožňuje nejen odsávání dřevoobráběcích strojů, ale současně zušlechťuje odpad do formy briket. 

Opět si Vás dovolujeme pozvat na každoroční mezinárodní výstavu DREMA 2019, která se uskuteční od 10. 9. - 13. 9. 2019 v Poznani, v Polsku. Touto cestou bychom Vás rádi pozvali na prohlídku našich exponátů, které naleznete v hale číslo 5, stánky G58 a F57. Pro naše návštěvníky jsme také připravili vstupenky ZDARMA. Na vyžádání Vám je rádi zašleme. Těšíme se na Vás!

V červenci 2018 nás oslovila společnost C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o. z Hradce Králové, která patří mezi největší světové výrobce klavírů a pianin, s poptávkou odsávání.

Klient si vybral odsávací jednotku EUROFILTER, která je mimo jiné vybavena oklepem filtrů s hasicím zařízením pro případ požáru.

Výhodou této jednotky je i zachytávání odpadu do kontejnerů, se kterými se dá jednoduše manipulovat.

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní výstavu LIGNA 2019, která proběhne ve dnech 27. - 31. května v Hannoveru v Německu.

Pro zákazníky, kteří plánují navštívit náš stánek (č. F50, hala 11), jsme připravili VSTUPENKY ZDARMA. Na vyžádání Vám vstupenky rádi zašleme.

Koncem října 2018 nám přišla poptávka od společnosti Emil Obořil na řešení odsávání CNC Homag BHX a olepovačky s předfrézem HOMAG.

Po prvotním zaměření dílny jsme zvolili jako nejvhodnější odsávací jednotku FT 616 A a panu Obořilovi jsme poslali nabídku na toto odsávání včetně potrubního systému s dopojením ke strojům.

Na konci loňského roku jsme navštívili pana Mrenku, který se zabývá stolařskou výrobou z masivu již déle než 18 let.
Za tu dobu pan Mrenka vybavil svojí dílnu nejen stroji, ale stihnul si také zařídit vlastní prostory pro výrobu.

Srdečně Vás zveme na mezinárodní výstavu Dremasilesia 2019, která proběhne ve dnech 26. - 28.4.2019 ve městě Katowice, v Polsku.  

Těšíme se na Vaši návštěvu! 
Váš ADAMIK Team

Srdečně Vás zveme na mezinárodní výstavu Ligna Bohemia 2019. Výstava se bude konat ve dnech 14. 2. - 16. 2. 2019, výstaviště Lysá nad Labem.
Těšit se můžete na akční slevy!

Na začátku prázdnin se na nás obrátila firma MORIS design s požadavkem na rychlé dodání odsávání pro nově instalované CNC Homag. Firma MORIS disponovala centrálním odsáváním, které však již neměla dostatečnou rezervu pro napojení nového CNC. Po konzultaci se zástupci firmy MORIS jsme zvolili řešení formou odsávací jednotky FT 650 LZ, která má zásobník na odpad přizpůsobený pro vyprazdňování centrálním odsáváním.

Dovolte nám srdečně Vás pozvat v pořadí již na 16. ročník mezinárodního veletrhu strojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl - PRAGOLIGNA 2018. Veletrh se bude konat ve dnech 11. - 13. 10. 2018 v Průmyslovém paláci Výstaviště v Praze v Holešovicích. Najdete nás u stánku s označením SH5.

Firma Schauer Nábytek sídlící v Petrově nad Desnou se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb v oblasti bytových i komerčních interiéru za přijatelnou cenu a jejím motem je činit každodenní život pohodlnějším a příjemnějším. Firma Schauer myslí jak na své zákazníky, tak na své zaměstnance a pro zkvalitnění pracovního prostředí zainvestovala do stříkací stěny Eurodry se systémem rekuperace vzduchu CTA 2.

Srdečně Vás zveme do Nitry na mezinárodní výstavu Lignumexpo 2018, která proběhne ve dnech 18. 9. - 21. 9. 2018. Najdete nás v pavilonu A, stánek č. 5. Těšíme se na Vaši návštěvu!

ADAMIK TEAM

I letos Vás zveme na každoroční mezinárodní výstavy DREMA 2018, která se uskuteční od 11. 9. - 14. 9. 2018 v Poznani, v Polsku. Touto cestou bychom Vás rádi pozvali na prohlídku našich exponátů, které naleznete v hale číslo 5, stánky G60 a F57. Pro naše návštěvníky jsme také připravili vstupenky ZDARMA. Na vyžádání Vám je rádi zašleme. Těšíme se na Vás!

Váš ADAMIK Team

Rádi bychom Vás pozvali na Mezinárodní výstavu dřevoobráběcích strojů IWF 2018. Výstava proběhne ve dnech 22. - 25. srpna v Atlantě, USA. Najít nás můžete na stánku firmy Adwood (č. #6535). Těšit se můžete na prezentaci nové olepovačky hran ADAMIK Vario 65. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

ADAMIK Team

Výkonné odsávání FT 616 rozšiřuje svojí funkcionalitu a je nově dostupné ve verzi s automatickým oklepem. Na trh se tak dostává cenově nejdostupnější centrální odsávač s regenerací filtrů. Odsávací kapacita 6.800 m3/h a podtlak 3.000 Pa v kombinaci s 3 kW motorem předčí většinu rivalů této kategorie.

Populární odsávání MOBIL 200 určený k olepovačkám dostává dva statnější bratry

Novým pojmem na poli odsávání k olepovačkám jsou odsávání FT416SF a FT420SF. Mohlo by se zdát, že na poli odsávání k olepovačkám krom vysokého podtlaku již není co přinést, ovšem opak je pravdou. Odsávání řady FT416SF a FT420SF přináší hned 3 nesporné výhody v porování s MOBIL 200.

Srdečně Vás zveme na mezinárodní výstavu Dremasilesia 2018, která proběhne ve dnech 6. - 8. 4. 2018 v Katovicích, v Polsku. Najdete nás na stánku č. 6

Těšíme se na Vaši návštěvu! 
Váš ADAMIK Team

Do našeho ADAMIK Teamu hledáme nového kolegu na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE. Pokud tedy víte o někom, kdo by se na danou pozici hodil nebo naše nabídka zaujala přímo Vás, neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Chcete si před nákupem briketovač prohlédnout a odzkoušet? Cenově nejvýhodnější briketovače řady EKxx a současně také na trhu oblíbené briketovače BRIK STAR jsou nyní součástí naší stále expozice. K vidění zde máme také unikátní systém EBS, který je kombinací filtrační jednotky a briketovacího lisu... Vážení obchodní přátelé,

děkujeme za spolupráci v roce 2017, přejeme hezké Vánoce a do nového roku 2018 hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.
Přeje Váš ADAMIK Team

Zajímají Vás novinky z oblasti dřevozpracujícího a nábytkářského průmyslu? Ano? Pak si nenechte ujít článek o dýhovacím stroji se zahřívací pecí Combiformer Plus, který byl letos nominován do soutěže o historicky první titul WOOD-TEC Award.  

Dovolujeme si Vás pozvat na Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl - WOOD-TEC 2017. Výstava se uskuteční v Brně ve dnech 31. 10. - 3. 11. 2017. Naši expozici naleznete v Pavilonu V, stánek č. 042. Těšit se můžete například na expozici EBS systému, drtičů, odsávačů a mnoho dalšího. Nashledanou v Brně!

Váš ADAMIK Team

Jako každý rok, i letos se účastníme mezinárodní výstavy DREMA 2017, která se uskuteční od 12. 9. - 15. 9. 2017 v Poznani, v Polsku. Touto cestou bychom Vás rádi pozvali na prohlídku našich exponátů, které naleznete v hale číslo 5, stánky G68 a F55. Pro naše návštěvníky jsme také připravili vstupenky ZDARMA. Na vyžádání Vám je rádi zašleme. Těšíme se na Vás!

Váš ADAMIK Team

Myslíte, že naše odsávání využívají pouze stolařské dílny? Nikoli. Důkazem toho je firma ALBIXON a.s., která se zabývájiž 25 let  výrobou bazénů.

Nedávno jsme natrefili na video natočené našim zákazníkem, panem Mařasem, který si u nás zakoupil mobilní odsávání FT400MSF. Video nás velmi potěšilo a touto cestou bychom chtěli panu Mařasovi poděkovat a o video se s Vámi podělit.

Váš ADAMIK Team!

Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na mezinárodní výstavu DREMASILESIA 2017. Výstava se uskuteční ve dnech 12. - 14.5. 2017 v Katovicích, v Polsku.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

ADAMIK Team

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní výstavu Ligna+ 2017, která proběhne ve dnech 22. - 26. května v Hannoveru v Německu. Pro zákazníky, kteří plánují navštívit náš stánek (č. F85, hala 12), jsme připravili VSTUPENKY ZDARMA. Na vyžádání Vám vstupenky rádi zašleme.

Váš ADAMIK Team

Dovolujeme si pozvat všechny zájemce o briketování do našeho testovacího centra v Paskově, kde si můžete vyzkoušet lisování vlastního dřevního odpadu různou technologií. K testování je připraven ekonomický briketovač EK20, stejně tak jako pokročilé briketovače řady ABR zaručující nejvyšší kvalitu lisování. Více informací o možnostech testování získáte na tel.: + 420 775 426 160.

Dovolujeme si přivítat belgickou firmu D.B.S.I. mezi naše zákazníky, kteří vyrábějí produkty z umělého kamene na stroji ADAMIK Combiformer Plus. Děkujeme, že jste si vybrali právě náš stroj.

ADAMIK Team

Rok 2016 je úspěšně za námi, stejně tak i náš Den otevřených dveří. Všem zúčastněným, kteří se na nás přišli podívat do nových prostor v Paskově u příležitosti Dne otevřených dveří, děkujeme. Nálada byla skvělá, guláš se také povedl, zkrátka vše klaplo, jak mělo. Pro Ty, kteří se z jakýchkoli důvodů nemohli dostavit, připojujeme malou ochutnávku formou fotogalerie.

Váš ADAMIK Team

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

ADAMIK Company zve všechny příznivce značky ADAMIK na Den otevřených dveří 2016 konaný při příležitosti otevření nového předváděcího a testovacího centra.

Srdečně Vás zveme do Nitry na mezinárodní výstavu Lignumexpo 2016, která proběhne ve dnech 27. 9. - 30. 9. 2016. Najdete nás v pavilonu C, stánek č. 6. Těšíme se na Vaši návštěvu!

ADAMIK TEAM

Dovolujeme si Vás pozvat na Mezinárodní veletrh DREMA 2016. Výstava se uskuteční ve dnech 13. - 19. 9. 2016. Naši expozici naleznete v Pavilonu 5, stánek č. 78. Těšíme se na Vaši návštěvu.

ADAMIK TEAM

COMBIFORMER Plus XL s nahřívací plochou 3500 x 1300 mm and lisovací plochou 3850 x 1450 mm byl tento týden odeslán k zákazníkovi ve Finsku. Konečnou destinací tohoto stroje je město Koskenkorva, kde se vyrábí stejnojmenná známá vodka. Domníváme se, že tento fakt byl důvodem, proč si zákazník vyžádal láhev Becherovky jako podmínku uzavření obchodu. A my jsme vyhověli…

Rádi bychom Vás pozvali na Mezinárodní výstavu dřevoobráběcích strojů IWF 2016. Výstava proběhne ve dnech 24. - 27. srpna v Atlantě, USA. Najít nás můžete na stánku firmy Adwood (č. #6735 & #67935). Těšit se můžete na prezentaci nové olepovačky hran ADAMIK ST60. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

ADAMIK Team

Nově jsme pro vás zařadili do sortimentu bezešvé polyurethanové vakuové pytle. Vykuové pytle lze použít pro lisování složitých tvarů a jsou vhodným doplňkem k membránovému lisu naší výroby. Konstrukce lisu ADAMIK se samostatně stojícím ovládacím panelem umožňuje využít vakuovou pumpu lisu právě pro účely lisování pomocí vakuového pytle. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Před časem jsme instalovali ve firmě Ingema v Michalovcích naše zařízení pro tvarování umělého kamene - Combiformer Plus. Jedná se o kombinaci nahřívací pece a membránového lisu.

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

rádi bychom Vás pozvali do našich nových prostor. Navštívit nás můžete na adrese:

ADAMIK Company, s.r.o.
Mitrovická 804
739 21 Paskov
Česká republika

Po-Pá 7:30 - 15:30 

Dynamicky rozvíjející se firma Hast Retail, s.r.o. je zaměřená na zpracování návrhu designu prodejen a obchodů, včetně samotné realizace. Tato firma nás oslovila ve věci dodávky centrálního odsávání dílny. Základem dohody bylo provést instalaci všech jednotek rychle a kvalitně.

Nedávno nás oslovila firma Hanzlík & Hanzlík z Otic u Opavy s požadavkem řešení odsávání k CNC stroji Holz-Her Pro-Master 7017, který dodala firma Pilart s.r.o. Přestože se jedná o malou rodinnou firmu, dokáží splnit požadavky i velmi náročné klientely.  Věnují se především zakázkové výrobě a designové řešení nábytku na míru.

Stejně jako loni bychom Vás i letos chtěli pozvat na mezinárodní výstavu Ligna Bohemia 2016. Výstava se bude konat ve dnech 18. 2. - 20. 2. 2016, výstaviště Lysá nad Labem.
Těšit se můžete na akční slevy!

Spoustu radostných okamžiků v novém roce 2016 přeje celý ADAMIK Team!

Překližka UPM Grada je postavena na nové technologii, která umožňuje formovat tento materiál za pomoci tepla a tlaku. UPM Grada je navržena především pro snadnou a efektivní výrobu tvarových dílů.

Již tradičně i letos se účastníme mezinárodní výstavy DREMA 2015, která se uskuteční od 6. 10. - 9. 10. 2015 v Poznani, v Polsku. Touto cestou bychom Vás rádi pozvali na náš stánek, který naleznete v hale 5 číslo stánku 76A.  

Nedávno jsme řešili bleskovou akci instalace klasického odsávání řady FTxxxSF pro firmu FINIDR, která již řadu let působí v tiskařském odvětví jak v České republice, tak v zahraničí...

"Jak už to tak bývá, s ubíhajícím časem došlo i na konec mé stáže ve společnosti Adamik. S vděčností mohu říci, že má pracovní náplň byla různorodá, a tak jsem se zde měla možnost mnoho naučit. 

Po čase Vám opět přinášíme poznatky o nové instalaci. Tentokrát se jednalo o instalaci odsávače FTO 615 3kW  k velkoplošné pile ve firmě Murtfeld plasty, s.r.o. s automatickým spouštěním... 

"Jsem studentkou oboru Finance na VŠB-TUO. Jako každý i já přemýšlím o co nejlepším uplatnění na trhu práce. I z tohoto důvodu jsem se rozhodla získat nové zkušenosti absolvováním stáže v rámci programu Stáže pro mladé 2.

Chtěli bychom poděkovat všem zákazníkům a obchodním partnerům, kteří nás navštívili na našem stánku na výstavě LIGNA 2015 a projevili zájem o naše stroje. A tady je malá foto ukázka, jak to u nás vypadalo.

ADAMIK Team

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní výstavu Ligna 2015, která proběhne ve dnech 11. - 15. května v Hannoveru v Německu. Pro zákazníky, kteří plánují navštívit náš stánek (č. G15, hala 015), kde budeme prezentovat nový produkt zaměřený na zpracování umělého kamene, jsme připravili VSTUPENKY ZDARMA. Na vyžádání Vám vstupenky rádi zašleme.

ADAMIK Team

Rádi bychom Vás pozvali na mezinárodní výstavu DREMASILESIA 2015. Výstava se uskuteční ve dnech 17. - 19.4. 2015 v Katovicích, v Polsku.

Tentokrát jsme při instalaci výklopného lisu ADAMIK zavítali do truhlářství pana Kordače v Bechlíně. Toto rodinné truhlářství se věnuje především výrobě nábytku na klíč...

"Je tady konec listopadu a zároveň konec mé stáže ve firmě ADAMIK. Na stáž jsem byla přijata na pozici administrativní pracovnice. Mým úkolem bylo především zapisování zákazníků do firemního softwaru Varia, vyřizování korespondence, balení balíků apod...

Nedávno jsme dokončili instalační práce ve firmě AMBIence expo, s.r.o. v Adamově. Tato firma se věnuje výhradně výstavnictví a tvorbě luxusních expozic po celé Evropě, Rusku i Blízkém východu. Jejich krédem je perfektní kvalita a designová čistota...

Dovolte nám srdečně Vás pozvat v pořadí již na 13. ročník mezinárodního veletrhu strojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl - PRAGOLIGNA/TOOLTEC 2014. Veletrh se bude konat ve dnech 30. 10. - 1. 11. 2014 v Praze. V minulých letech byla na veletrhu představena řada novinek ve dřevozpracujících odvětvích a letos tomu nebude jinak

"Jsem studentkou posledního ročníku navazujícího studia na VŠB - TUO a tak jsem si řekla, že by už bylo potřeba obhlédnout situaci na trhu práce. Z dřívějška už mám nějaké pracovní zkušenosti v podobě letních brigád a školních praxí jako každý student. Na nápad absolvování stáže mě přivedla kamarádka a poradila mi, abych se na nějakou stáž přihlásila

"Dva měsíce utekly jako voda a je tady konec mé stáže ve firmě ADAMIK Company. Z tohoto důvodu bych ráda napsala krátkou rekapitulaci o celé stáži

Rádi bychom Vás pozvali na jeden z pěti nejlepších dřevoobráběcích veletrhů na světě, největší svého druhu v Rusku - LESDREVMASH 2014. Jedná se o nejlepší ruský veletrh, věnovaný dřevařskému průmyslu a zpracování dřeva ve všech oblastech. Výstava proběhne ve dnech 20. - 23. října 2014 v Expo výstavišti Moskva. Najdete nás v hale 2.2 stánek 22 C11.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

"Jako většina studentů vysokých škol jsem i já několik týdnů před tříměsíčním volnem plánovala, jak tento čas využiju. Na letních brigádách už nebyla volná místa a na výjezd do zahraničí bylo pozdě. Proto jsem se rozhodla zapojit do projektu Stáže pro mladé 2 a přihlásila jsem se na stáž do firmy ADAMIK Company.

Tímto Vás srdečně zveme na mezinárodní veletrh LIGNUMEXPO-LES, který se bude konat ve dnech od 30.9. do 3.10. 2014 v Nitře na Slovensku. Náš stánek najdete v pavilonu C. Můžete se těšit na prezentaci nového výklopného lisu ADAMIK AP 300/130/25T. Součástí expozice bude také mobilní profi odsávání třísek a pilin FT400MVSF či separátor k průmyslovým vysavačům.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní výstavu DREMA 2014. Výstava se uskuteční ve dnech 16.9. - 19.9. 2014 v Poznani, v Polsku. Najdete nás v hale D 5, stánek č. 56. Můžete se těšit na expozici profi odsávačů na odsávání třísek a pilin řady FTxxxSF, vakuových přísavek, kapovací kleště a další. Představena také bude ruční olepovačka ADAMIK R.A.M.B.O.

Těšíme se na Vás!

Firma AQ, s.r.o. od Litovle je firmou dlouhodobě se zabývající vývojem a výrobou reprosoustav prodávaných pod svojí vlastní značkou AQ-acoustique Quality.I reprosoustavy mohou mít stylový design. Tvorba nových korpusů pro reprosoustavy však vyžaduje i investici do nových technologií. I proto se firma rozhodla zakoupit si dýhovací lis ADAMIK AP300/130/25.

Náš velmi dobrý zákazník, firma Exx Stone, se již řadu let věnuje realizaci interiérových prvků na míru za použití materiálu Corian. Tento materiál je vyráběn z přírodních minerálů a stává se stále oblíbenějším mezi českými i světovými designéry. Tento trend se také zrcadlí ve stále větší poptávce po technologiích ke zpracování Corianu.

Rádi bychom Vás pozvali na Mezinárodní výstavu dřevoobráběcích strojů IWF 2014. Výstava proběhne ve dnech 20. - 23. srpna v Atlantě, USA. Opět budete moci shlédnout prezentaci ruční olepovačky hran ADAMIK R.A.M.B.O. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

ADAMIK Team

Chtěli bychom Vám představit novou řadu podávačů s regulací rychlosti. Tyto podávače jsou dostupné ve variantách se třemi, čtyřmi a osmi kolečky. Více informací o produktech získáte u našich obchodních zástupců.

Nedávno jsme byli osloveni jihlavskou firmou MF Product s požadavkem na testování lisu Adamík AP300/130/25 za účelem zefektivnění jejich výrobního procesu. Testování probíhalo u nás v Třinci za přítomnosti vedoucího výroby MF Product.

První olepovačka ze série ADAMIK Manual byla uvedena na trh v roce 2006. Manipulace byla velmi snadná a olepovačky skvěle kopírovaly jakékoli tvary.

O tři roky později byla k dostání inovovaná verze ADAMIK Speed 62 XL. Oproti ostatním modelům byla olepovačka ADAMIK Speed 62 XL schopna olepit dílec až do výšky 62 mm.

Dnes se díky malé inovaci zrodil nový model, ADAMIK Speed 65 XL, se kterým budete schopni olepit dílce až do výšky 65 mm. To uvítají kupříkladu ti, kteří pracují s voštinovými deskami, které jsou při výrobě nábytku stále populární.

Pan Slavomír Peterka z rodinného truhlářství v Košumberku nás požádal o pomoc ve věci řešení odsávání odpadu v dílně. Po telefonickém rozhovoru jsme se sešli v truhlárně, zmapovali prostor a začali tvořit návrhy řešení.

S firmou TONAKA sídlící v Českých Budějovicích spolupracuje Adamik Company již řadu let. Tato firma se věnuje zakázkové truhlářské výrobě se specializací na ohýbaný nábytek, který vytvářejí pomocí našeho Membránového dýhovacího lisu ADAMIK.

Singapurská firma Magic Tree Pte Ltd. se věnuje převážně výrobě modulárního nábytku, který je speciálně navržen pro potřeby dětí ve školách a dalších vzdělávacích institucích. Díky velké variabilitě je možné jednotlivé kusy nábytku kdykoli přestavět a reagovat tak na aktuální prostorové nároky.

Ruční olepovačky hran typu ADAMIK SPEED 62 XL nabízí naše firma bezmála již 8 let. Za tu dobu si tento produkt získal značnou oblibu po celém světě. Mezi další spokojené zákazníky se nedávno zařadil také pan Amirbek Adinajev z Kyrgyzstánu.

Nabízíme Vám jen malou ukázku výrobků ze společnosti CORSOL (www.corsol.cz), která se dlouhodobě zabývá zpracováním umělého kamene Corian, SolidStone, Montelli, apod.

Srdečně Vás zveme do Lysé nad Labem na mezinárodní výstavu Ligna Bohemia 2014, která proběhne ve dnech 20. 2. - 22. 2. 2014. Součástí naší expozice bude například mobilní výkonný odsávač pilin a třísek FT 400 MSF. Těšíme se na Vaši návštěvu!

ADAMIK Team

Představujeme Vám ryze rodinné truhlářství Koráb, které má dlouholetou tradici. Truhlářství se specializuje na širokou výrobu nábytku. Zákazníkům, kteří vyžadují přesnost, prvotřídní kvalitu a hlavně jednání na úrovni, můžeme toto truhlářství jen doporučit.

Další úspěšná instalace odsávače FT 630 4kW s automatickou sekvencí čištění proběhla ve firmě v Truhlářství Krejčí v Hanušovicích na Šumpersku...

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2014 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zároveň se těšíme na další spolupráci.

ADAMIK TEAM

Firma DH DEKOR, spol. s r.o. v Humpolci je dynamickou společností specializující se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.

Firma M-INTERIER, spol. s r.o. působí na českém trhu v oblasti zakázkové výroby, obchodního nábytku na míru a realizace komerčních interiérů na klíč...

Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům firmy ADAMIK za návštěvu našeho stánku na veletrhu Wood-Tec. Těšíme se, že nás příště opět poctíte svou návštěvou!

ADAMIK TEAM

Dovolujeme si Vás pozvat na Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl - WOOD-TEC 2013. Výstava se uskuteční v Brně ve dnech 22. - 25. 10. 2013. Naši expozici naleznete v Pavilonu P, stánek č. 155. Těšíme se na Vaši návštěvu.

ADAMIK TEAM

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní výstavu dřevoobráběcích strojů WMS 2013 konající se ve dnech 24. - 26. 10. 2013 v Torontu, Kanadě. Těšíme se na Vás.

ADAMIK TEAM

Firma OptimoVista s.r.o. v Praze je společnost působící v oblasti reklamy, designu a vybavení interiéru. V týmu pracuje mnoho kreativních, zkušených lidí a pracují s těmi nejmodernějšími materiály.

Truhlářství Jiří Fusek v Lidečku je firmou, která důvěřuje tradičním českým výrobcům. I z tohoto důvodu se pan Fusek rozhodl zakoupit dýhovací lis značky Adamik AP300/130/25. Jedná se o nejprodávanější typ lisu na území ČR.

Chtěli bychom vám představit vizualizaci nových prostor firmy ADAMIK Company, které budou situovány v obci Návsí.

Firma KEKOinteriér, s.r.o. je moderní společností, která působí na trhu již více než 15 let. Specializuje se na zařízení prodejen, restaurací, kancelářských prostor, kuchyní, výrobu dveří, schodů apod. Kromě široké nabídky materiálů a designů se firma snaží vyhovět požadavkům zákazníka také výrobou nábytku na míru. I z tohoto důvodu se firma KEKOinteriér rozhodla zainvestovat do nové technologie a pořídila si membránový lis ADAMÍK. Jsme přesvědčeni, že technologii vákuového dýhování výrazným způsobem urychlí a zjednoduší výrobu.

Firma MTJ Interiér, s.r.o. je firma, jejíž základní potenciál tvoří odborníci s dlouholetou zkušeností v oblasti navrhování a realizací atypického interiéru. Používají ušlechtilé materiály s vysokým nárokem na řemeslné zpracování. Firma využívá svou řemeslnou zručnost a špičkové technologické zařízení. Z tohoto důvodu zařadili mezi své portfolio i membránový lis.

Firma Papek s.r.o. působící v Bratislavě se věnuje především výrobě atypického nábytku. Výroba tohoto nábytku však dosud byla řešena pomocí mnoha stolařských svěrek...

Dovolujeme si pozvat Vás na výstavu AWFS, která se koná v Las Vegas, USA ve dnech 24. - 27. 7. 2013. Poprvé zde bude předveden světově unikátní produkt, který bude představovat revoluci v olepování - ruční olepovačka Adamik R.A.M.B.O. Najdete nás na stánku ADWOOD č. 8237. Těšíme se na Vaši návštěvu.

ADAMIK TEAM

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za projevenou důvěru a návštěvu našeho stánku na světové výstavě Ligna + v Hannoveru. Budeme se na Vás těšit znovu za dva roky.

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu Ligna Hannover 2013, která proběhne ve dnech 6. - 10. 5. Naši expozici naleznete v hale 14, stanek č. H 32. Na výstavě bude uveden nový světově unikátní koncept, který bude představovat revoluční pojetí jednoho z našich hlavních produktů. Těšíme se na Vaši návštěvu.

ADAMIK TEAM

Firma Drepas s.r.o. v Půchově prošla značnou rekonstrukcí jak stolárny samotné, tak především strojového parku.

Připravili jsme pro vás praktickou ukázku dvoustupňové filtrace pomocí SEPARATORU 50 od firmy ADAMIK. V první stupni filtrace (Separator) dojde k odloučení až 99 % nečitost a díky tomu zůstává váš vysavač stále výkonný a nemusíte čistit či vyměňovat jeho filtr.

Konec problémů s častým zanášením vysavače!

Patrně každý, kdo na montážích či v dílně při práci s elektrickým ručním nářadím používá k odsávání pilin průmyslový vysavač, řeší obdobný problém: časté vyprazdňování zásobníku a čistění zaneseného filtru. Jedná se o činnosti, které nám zbytečně zabírají čas na úkor vlastní práce.

Truhlářství Dlauhý v Třemošné u Plzně se již téměř dvacet let věnuje návrhu a výrobě nábytku. Jedná se především o nábytek na míru. Zákazníci si mohou vybrat z široké nabídky kompletního sortimentu od kuchyňských linek, přes vestavěné skříně, stoly, pulty, obývací stěny až po atypické solitéry, které dokáží ozvláštnit váš domov.

Dovolujeme si vám představit rozšíření odsávání FT 6xx o úpravu Ex. Tuto verzi odsávání můžete použít také ke strojům s nebezpečím výbuchu (výbušný prach). Odsávání je certifikováno Fyzikálně technickým zkušebním ústavem v Ostravě - Radvanicích.

Fa BV Plast s.r.o. v Lubenci se rozhodla vyřešit profesionálním způsobem odsávání CNC stroje. Na CNC budou opracovávány materiály jako MDF, dřevo, hliník a polyuretan a to vše s odsávačem FT 650 fa Adamík.

Firma JELÍNEK interiér s.r.o. - je moderní společností, která se zabývá výrobou schodů, schodišť, dveří, zábradlí - to vše na klíč. Od jednoduchého typového schodiště až po atypické návrhy, dle přání zákazníka.

Dovolujeme si vás pozvat do Prahy na výstavu Pragoligna 2012. Naši expozici najdete v pravém křídle výstaviště. Budeme se těšit na vaši návštěvu. Team ADAMIK COMPANY

Dovolujeme si vás pozvat do naší expozice na výstavě Lignumexpo - les, která se koná ve dnech od 2. - 5. 10. v Nitře. Budeme se těšit na vaši návštěvu v Pavilonu C. Team ADAMIK COMPANY

Firma FK Dřevěné lišty v Bojanovicích je jedna z největších firem na výrobu dřevěných lišt, rámů, mřížek, sloupů, nášlapů, šprušlí, nášlapů... v České republice.

Střední odborná škola Litvínov - Hamr je zařízením, které se snaží vychovávat schopné, kvalitní truhláře a stolaře. V současné době je příjemcem evropské dotace v rámci globálního grantu „Zvyšování kvality vzdělávání". Tento projekt nazvaný „Naši truhláři = tradice i budoucnost" odstartovali již v únoru letošního roku.

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu dřevoobráběcích strojů XYLEXPO 2012, která bude pobíhat ve dnech 8. - 12. 5. 2012 v Miláně. Stánek firmy Adamik Company najdete v hale 1 pod číslem D14. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Team ADAMIK COMPANY

Společnost SZABO INTERIER se zabývá především návrhem a realizací interiéru na zakázku. Individuální přístup je pro firmu SZABO INTERIER jednou z klíčových hodnot. Díky vlastní výrobě nábytku může lépe vyhovět požadavkům a potřebám zákazníků, a tak respektovat jejich životní styl, estetické ctění - jejich osobnost.

Hned několik našich zákazníků udělalo před koncem letošního roku zásadní rozhodnutí o změně či rozšíření výrobního programu a zainvestovalo do vakuového dýhovacího lisu. Jedním z nich je i pan Juraj Balko z Kolíňan. Stolárstvo Balko se dlouhodobě zaměřuje především na výrobu dřevěných oken. Pořízením nového lisu si pak Balko rozšiřuje možnosti výroby dýhovaných dveří a dýhovaného nábytku.

Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům firmy ADAMIK za návštěvu našeho stánku na veletrhu Wood-Tec. Tým firmy ADAMIK

Dovolujeme si vás informovat o novinkách, které představíme na veletrhu Wood-Tec. V oblasti odsávací techniky představíme odsávání FT 630 určené především k odsávání CNC strojů. Dále jsme připravili inovace vakuového dýhovacího lisu hned v několika oblastech. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Dovolujeme si vás pozvat na výstavu Wood-Tec, která se koná od 18. - 21. 10. 2011 v Brně. Stánek firmy ADAMIK naleznete v Pavilonu P pod číslem 067. Budeme se těšit na vaši návštěvu. ADAMIK Company

Fa Zlomek se výrobou dveří specializuje od roku 1993, kdy se především zabývali jejich montážemi. Postupem času se společnost rozrostla o vlastní produkci dveří i zárubní.

Fa Vagnerplast spol. s r.o., je prvním výrobcem akrylátových van v ČR a již 18 let patří mezi evropskou špičku vývoje a výroby wellness produktů. Fa Vagnerplast každým rokem inovuje výrobní program a přizpůsobuje se současným modním trendům. Vzhledem k přiblížení se přáním, potřebám zákazníků a nabídky širokého sortimentu při zachování maximální kvality fa Vagnerplast zakoupila atypický vákuový membránový lis Adamik.

Truhlářství Miroslav Chum zabývající se výrobou atypického nábytků, dveří, kancelářského nábytku, před několika týdny, rozšířila svoje výrobní kapacity v olbasti výroby obložkových zárubní a atypického nábytku na vakuovém dýhovacím lise firmy ADAMIK.

We would like to invite to you for the upcoming Ligna + Exhibition taking place from 30.5. - 3. 6. 2011 in Hannover Germany. You can find us in Hall 15 stand number E26. We look forward to your visit. Petr Adamik

Webové stránky jsme doplnili o odsávání řady FT 630 a FT 650 určené k odsávání CNC strojů. Více informací najdete zde.

Dovolujeme si vás pozvat na výstavu Lignum Bohemia pořádanou tradičně v Lysé nad Labem ve dnech 24. - 26. 2. 2011. Těšíme se na vaši návštěvu.

Truhlářství Miroslav Žďára z Horního Újezdu u Litomyšle je tradiční zakázkové truhlářství.

V nabídce zákazníci naleznou kompletní sortiment jako vestavěné skříně, šatní skříně, kuchyně na míru, interiérový nábytek, kanceláře, dveře, schodiště, ale také pergoly, altány či zahradní nábytek.

Dovolujeme si vás pozvat na výstavu Pragoligna, která se koná ve dnech 4. - 6. 11. 2010. Na výstavě budeme prezentovat novou konstrukci dýhovacího lisu ADAMIK a současně novinky v oblasti odsávacích zařízení. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Dovolujeme si vás pozvat na výstavu Lignum Expo Nitra, která se koná ve dnech 5. - 8. 10. 2010. Na výstavě budeme prezentovat novou konstrukci dýhovacího lisu ADAMIK. Zařízení bude k viděné na stánku firmy Centroglob v pavilonu C a na samostatném stánku firmy Adamik v pavilonu M1. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Dovolujeme si vás pozvat na výstavy LignumExpo Nitra (5.-8. 10.) a Pragliogna (4.-6. 11.), kde bude oficiálně představen inovovaný model dýhovacího lisu firmy ADAMIK. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Nově vyvinutým produktem firmy ADAMIK je membránový lis navržen do provozu, které bojují s nedostatkem místa. Membránový dýhovací lis je často používán nárazově v návaznosti na získání atypických zakázek. Lis ADAMIK typ AP_300_130_25_TT je navržen s ohledem na maximální využití místa. Jeho hlavní přednosti je možnost sklopit pracovní stůl do vertikální polohy a tím pádem minimalizovat prostor, ve kterém je lis umístěn.

Stále větší popularitě se při výrobě interiéru těší voštinové desky. Jedná se o materiál lehký, snadno opracovatelný. Kámen úrazu může být olepení voštinové desky nábytkovou hranou.

Dovolujeme si vás pozvat na výstavu Xylexpo, která se uskuteční v době od 4. - 8. května 2010 v Miláně. Náš stánek bude umístěn v hale 6 číslo stánku L14. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Dovolujeme si vám oficiálně představit novinku v našem výrobním sortimentu - filtrační nastavby na briketovače.

Nově jsme pro vás zařadili do sortimentu šestikolečkový osmirychlostní podávač pro profesionální použití. Podávač je možno vybavit kovovými kolečky s vroubky pro náročné zatížení. Více informací na http://www.adamikcompany.com/cs/podavace/af-68/

Rozšířili jsme pro vás nabídku ručních nanášeček lepidle. Nyní si můžete vybrat ze dvou šířek válců, a to 122 nebo 180 mm a zároveň dokoupit polyurethanový válec pro nanášení jemné vrstvy lepidla. Více informací můžete získat na http://www.adamikcompany.com/cs/vakuovy-dyhovaci-lis/prislusenstvi/

Dovolujeme si vás pozvat na výstavu Ligna Bohemia, která se uskuteční ve dnech 25. - 27. 2. 2010 na výstavišti v Lysé nad Labem. Na výstavě budeme prezentovat především vakuový membránový lis, který je konstruovám dle nejnovějších norem EU. Těšíme se na Vaši účast.

Firma ADAMIK koncem roku 2009 certifikovala vykuový dýhovací lis řady AP_300_130_xx dle nové směrnice Evrospkého parlamentu a Rady 2006/42/ES, která vešla v platnost dne 29. 12. 2009. Firma ADAMIK tak potvrzeje postavení jediného výrobce na trhu, který je schopen svým zákazníkům nabídnout výrobek tohoto typu certifikovaný v souladu s nejnovějšími Evropskými normami autoritou v České republice.

Dovolujeme si poděkovat všem klientům za návštěvu našeho stánku na úspěšné výstavě Wood-Tec 2009.

Dovolujeme si Vás pozvat do Brna na výstavu Wood-Tec, která proběhne ve dnech 20. - 23. 10. Naši expozici naleznete v Pavilonu P, stanek č. 045. Jako každý rok budeme na výstavě předvádět několik novinek a unikátních řešení. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Rádi bychom vám představili nové skladové prostory umístěné v průmyslové zóně CTPark, Ostrava. V těchto moderních skladových prostorech pro vás připravujeme kompletaci zásilek a dodávky náhradních dílů na námi vyráběné stroje.

Rozšířili jsme pro vás webové stránky o nabídku ventilátoru. Mimo tradiční modely VAN 100 - VAN 300 zde můžete naléz jeden z nejpopulárnějších ventilátorů VAN 403, který vyniká poměrem cena/výkon či konstrukčně zcela nové ventilátory řady VAN 8xx.

Zajímají vás naše výrobky a chcete o nich vědět více? Zažádejte si o osobní prezentaci přímo ve vaší firmě nebo v některém z našich referenčních pracovišť na zákaznické lince +420 775 426 160.

Firma ADAMIK se v květnu 2009 již po čtvrté zúčastnila světové výstavy strojů LIGNA + v Hannoveru, kde uvedla na trh NOVINKU - inovovaný membránový dýhovací lis.

Novou možností pro majitele membránových lisů ADAMIK nabízí materiál zvaný kamenná dýha. Podobně jako klasická dýha se i kamenná dýha nalepuje na materiály jako voština či jiné desky z dřevitých materiálů.

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, věříme, že zde najdete veškeré potřebné informace o našich službách. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

© 2022 ADAMIK COMPANY | design by www.creactive.cz | code by PCsupport.cz s.r.o.